Zajištění akcí

Náš spolek má letité zkušenosti se zajištěním různých sportovních akcí, především pak závodů ve vodních sportech. Můžete nás najít na akcích typu triatlon, závody v dálkovém plavání, závody plachetnic (regaty), nebo závody na divoké vodě. Kromě toho také pokrýváme zdravotní dozory, pořádáme kurzy záchrany tonoucích a provádíme různé technické práce na vodní hladině atd… Ale nejčastěji zajišťujeme právě závody na klidné vodě.

Mezi našimi referencemi můžete najít triatlony jako Doksyrace, Mácháčský pohodář, Hamrmann, extrémní triatlon Winterman, Triatlon Auto Enge Hrádek, atd… Podíleli jsme se také na zajištění mistrovství světa ve veslování v Račicích nebo na zajištění několika závodů ve vodním slalomu na vodáckém kanále v Roudnici nad Labem.

Naši členové mají potřebné kvalifikace z oblasti vodní záchrany, řízení motorových plavidel a první pomoci. Kvalifikace navíc musí pravidelně obnovovat a to včetně fyzických testů a zkoušek z první pomoci.

Máme k dispozici několik druhů lodí, zdravotního vybavení a pomůcek pro záchranu tonoucích. Našli lidé jsou zvyklí pracovat i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách, a jsme na to i vybaveni (oblečení, neopreny, suché pracovní obleky).

Pokud máte zájem o zajištění vaší akce, neváhejte nás kontaktovat ideálně na mail info@vzs-jablonec.cz. Svoji práci bereme vážně, aby zajištění vaší akce bylo na co nejlepší úrovni a o bezpečí závodníků bylo maximálně postaráno. Je tedy nabíledni, že tato služba není lacinou položkou a je třeba s tím dopředu počítat. Obvyklé částky za kompletní zajištění sportovní akce se pohybují v rámci desítek tisíc, záleží ale na počtu dní, lidí a techniky. Nemáme žádný veřejný ceník, pro každou poptávku vystavujeme individuální cenovou nabídku na základě které Vám pak po akci zašleme fakturu.

Nač tak vysoké ceny? Náklady na amortizaci materiálu kam spadají také různé opravy, revize a kontroly jsou velmi vysoké. Navíc naši členové obětovali spoustu svého volného času, peněz a úsilí, aby dosáhli potřebných kvalifikací. Za “pouhým dozorem” tedy stojí obrovské množství práce na přípravách. Jsme dobrovolnou organizací a proto je pro nás důležité získávat finanční prostředky na chod našeho spolku. Část peněz ze zajištění jde tedy jednak zúčastněným členům jako odměna, část slouží k financování našich dalších aktivit a na již zmíněné pokrytí udržení a obnovu materiálu.

Na druhou stranu jsme nezisková organizace a rádi podpoříme jinou dobou věc! Zkuste nás kontaktovat a nějak se domluvíme.

Je také potřeba počítat s tím, že ne vždy budeme schopni Vaši zakázku vzít. Zejména v letní sezóně máme o hodně více nabídek než zvládneme uspokojit, protože máme omezený počet lidí. Proto nás neváhejte kontaktovat s dostatečným časovým předstihem.

Abychom mohli akci zajistit, potřebujeme od organizátora, aby zajistil přístup k vodě – tedy takové místo, kde můžeme složit loď na vodu (pokud je to součástí zakázky) a také stravování po dobu akce, v případě vícedenních akcí také pochopitelně ubytování pro naše členy. Pokud něco z toho organizátor není schopen zajistit a tedy si to budeme muset zařídit sami, připočítáme danou položku do nákladů na zajištění.

Na místě kromě starosti o vodní části závodu umíme pomoci se stavěním trati (pomocí GPS), zdravotního dozoru na souši, nebo předjezdce na kajaku či paddleboardu.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com